Komanda

Mūsu komanda, kuru veido pieredzējuši speciālisti – komunikāciju stratēģi, plānotāji, izpētes nozares speciālisti, analītiķi, digitālā mārketinga speciālisti, apmierina mūsu visprasīgākā klienta vēlmes un vajadzības, sniedzot visdažādāko pakalpojumu klāstu, lai sasniegtu biznesa mērķus.

Linda Saulīte
Vizeum Latvija vadītāja, Stratēģiju direktore
 

Pievienojoties Vizeum komandai, ticu, ka mana vairāk nekā 16 gadus pieredze mārketinga un komunikāciju stratēģijās, zīmola pozicionēšanā, mediju mārketingā un biznesa modeļu veidošanā un attīstīšanā ir labs pamats, lai mēs kopā ar profesionāli spēcīgo aģentūras komandu spētu būt labākie eksperti gan stratēģiju izstrādē, plānošanā, gan iespējamo mediju risinājumu sniegšanā mūsu klientiem.

Es ticu, ka jebkurā situācijā ir iespējas un mūsu uzdevums ir tās saskatīt un veiksmīgi pielietot.
Iedvesmu un prieku es gūstu ne tikai darbā, bet arī ceļojot, nirstot, lasot un esot par mentoru vairākiem Latvijā radītiem start-up uzņēmumiem.


 
Maija Delle Čače
Projektu vadītāja
 

Mediju nozarē strādāju nu jau vairāk kā 10 gadus un man patīk šī radošā un mainīgā vide. Sevi raksturoju kā apzinīgu cilvēku, lai gan piemērotā brīdī manī iedegas piedzīvojumu gars.

Ārpus darba mani var atrast šūpuļtīklā lasām grāmatas vai arī skrienam maratonu.


 
Gatis Rēpelis
Mediju direktors
 

Ja atskatās atpakaļ, tad vairāk nekā 13 gadi pavadīti vienā jomā – tas ir daudz. Esmu ieguvis nenovērtējamu pieredzi – mediju plānošana, projektu vadīšana, koordinēšana, jaunu klientu projekti, to ieviešana, iekšējo darba procesu uzlabošana, vadot vienotu Baltijas datu platformas izstrādi, atrodoties Igaunijā, un tagad, esot daļai no mediju departamenta, – tas patiešām ir pat vairāk nekā daudz.

Ja jautāsiet, kā tas ir bijis iespējams, tad atbilde ir meklējama kolēģos un vidē, ko tie ir radījuši: tā neļauj apstāties. Protams, milzīgs paldies viņiem par to. Intereses? Nevaru neinteresēties par sportu un arī nepiedalīties gluži nē.


 
Sanita Paegle
Biroja vadītāja
 
 
Karina Koļesņikova
Mediju analītiķe
 

Kopumā jau 15 gadus strādāju mārketinga pētījumu jomā.

Darbā man vislabāk patīk momenti, kad auditorijas analīze sniedz vērtīgas atziņas komunikācijas stratēģijas vai mediju risinājumu izstrādei.


 
Ronalds Kreilis
Projektu vadītājs
 

Kopējā darba pieredze nozarē ir vairāk nekā 11 gadi. Kompānijā Vizeum esmu no pirmās tās pastāvēšanas dienas un ar to arī lepojos. Sākt darbu jaunā kompānijā un pieņemt jaunus izaicinājumus bija ļoti interesanti un aizraujoši.

Brīvajā laikā audzēju čili piparus un domāju, ka esmu lielākās čili piparu plantācijas īpašnieks Latvijā.


 
Juris Kalniss
Dizaina departamenta vadītājs
 

Grafiskā dizaina jomā darbojos jau vairāk kā 10 gadus. Šo laiku esmu pavadījis vairākos uzņēmumos, kuros esmu strādājis gan klienta, gan izpildītāja pusē, kas man ir palīdzējis labāk saprast klientu vēlmes un ambīcijas.

Augsti novērtēju iespēju strādāt dinamiskā darba vidē un ar dažādiem klientiem. Vienmēr esmu uzskatījis, ka tieši komandas darbā ir spēks, tāpēc esmu priecīgs būt daļa no šīs lieliskās komandas.

Brīvajā laikā ar lielu azartu metos mūzikā – ģitāras, sintezatori un viss, kas saistīts ar mūzikas radīšanu un spēlēšanu, ir mana stihija. Esmu kaislīgs itāļu motorolleru Vespa fans un viens no vespaspiets.lv kluba autoriem.


 
Irina Dzene
Mediju plānotāja
 

Reklāmas un mārketinga jomā darbojos vairāk kā 10 gadus. Pirms Vizeum vairākus gadus nostrādāju pilna servisa reklāmas aģentūrā un arī kreatīvajā aģentūrā. Vizeum ierados padziļināt zināšanas tieši mediju jomā un paplašināt savu redzes loku.

Esmu enerģiska un dzīvespriecīga. Mani enerģijas avoti ir sports, ģimene un draugi.


 
Kaspars Vīgulis
Mediju/Tirgus pētījumu analītiķis
 

Pirms Vizeum vairākus gadus esmu strādājis sociālo un tirgus pētījumu aģentūrā, akadēmiskās izpētes institūtā, kā arī vairākos atsevišķos izpētes projektos Latvijas Universitātē un citur. Līdzšinējā pieredze pētījumu procesa organizēšanā un datu analīzē ir bijusi vairāk akadēmiska un teorētiska, taču Vizeum ietvaros esmu apguvis un turpinu pilnveidot prasmes pielietot pētījumu datus pragmatiskāku ikdienas uzdevumu veikšanai.

Brīvajā laikā nodarbojos ar skriešanu un velobraukšanu, piedalos piedzīvojumu sacensībās. Interesē pludmales volejbols, kino u.c.


 
Svetlana Verbicka
Mediju plānotāja
 

Esmu guvusi bagātīgu pieredzi strādājot gan mediju, gan klienta, gan arī aģentūras pusē.  Vizeum komandai esmu pievienojusies no 2012.gada sākuma. Es esmu mērķtiecīgs cilvēks, kas saprot panākumu nozīmi.

Brīvajā laikā aizrauj ceļošana ar motocikliem.

 


 
Alīna Sviridova
Baltijas finanšu kontroliere
 

Strādāju kompānijā Vizeum kopš tās dibināšanas Latvijā. Darbs ir dinamisks un atraktīvs, enerģiska, kreatīva un profesionāla komanda. Strādājot šeit, esmu papildinājusi savas profesionālās iemaņas un prasmes gan vietēju, gan starptautisku finanšu pārskatu sagatavošanā un komunikācijā.

Brīvā laika intereses – slēpošana, riteņbraukšana, ceļošana, jauka laika pavadīšana.


 
Vita Eisaka Jefimova
Galvenā grāmatvede
 
 
Inguna Lagzdiņa
Digitālo mediju projektu vadītāja
 

Esmu radoša un entuziastiska persona, kar tiecas uz pastāvīgu attīstību un izaugsmi. Esmu pieredzējusi digitālo mediju projektu vadītāja ar analītisku un uz rezultātu orientētu domāšanu. Kopš 2003.gada uzkrāta bagātīga pieredze kā mārketinga vadītājai.
Sertificēta Google AdWords un Analytics platformu speciāliste.
Mana mantra ikdienai:
“Pozitīva attieksme ir kaut kas, uz ko var tiekties ikviens. Un ikviens var iemācīties, kā to pielietot.” Joan Lunden


 
Signe Jānelsiņa
Mediju speciāliste
 

Uzņēmumā strādāju kopš 2013.gada jūlija un šis aģentūrā pavadītais laiks ir arī mana pirmā un vienīgā pieredze nozarē. Kad uzsāku strādāt par mediju plānotāju, sev biju uzstādījusi mērķi – katru dienu doties mājās ar jaunām zināšanām mediju jomā. Un man tas izdevās, pateicoties kolēģiem, kuri nekad nav skopojušies ar padomu un palīdzīgu roku. Šobrīd iekrātās zināšanas un pieredze palīdz ikdienas darbos.

Interesējos par mūziku, ceļošanu un interjera dizainu, patīk sportot un, it īpaši vasarās, laiku pavadīt brīvā dabā.


 
Anna Kilevaja
Mediju speciāliste
 

Esmu ieguvusi ļoti lielu un nenovērtējamu pieredzi mediju jomā. Ļoti īsā laikā apguvu dažādu projektu plānošanu un vadīšanu.

Mani aizrauj mūzika, filmas un pavārmāksla.


 
Ieva Meļķe
Projektu vadītāja
 
 
Jūlija Rakitenko
Mediju speciāliste
 
 
Diana Gubermane
Projektu vadītāja
 

Šogad es svinu 10. gadu jubileju kopš uzsāku strādāt mediju nozarē. Sākumā bija bail no lielā definīciju daudzuma, un es centos iemācīties visu no galvas. Laika gaitā es un mediju terminoloģija esam kļuvuši par ļoti tuviem draugiem.

Vizeum strādāju par projektu vadītāju, un mans izaicinājums ir palīdzēt klientiem izstrādāt mediju stratēģijas. Es rūpējos par kampaņām sākot no brīfa saņemšanas, beidzot ar pēckampaņu analīzi.

Man ļoti patīk komunicēt ar cilvēkiem. Brīvajā laikā es skrienu pa pludmali, lasu grāmatas un apmeklēju kino. Interesējos arī par modi un stilu.