Par mums

Vizeum mediju aģentūras globālais tīkls apvieno vairāk nekā 62 birojus 42 dažādās pasaules valstīs un ar savu radošo spēku, tas palīdz mūsu klientiem veidot attiecības un komunicēt ar patērētājiem par produktiem un zīmoliem, tādējādi stimulējot mūsu klientu zīmolu izaugsmi.

Vizeum mediju aģentūra pārstāv Dentsu Aegis Network grupu Latvijā. Katrs pārstāvētais birojs, tajā skaitā arī Latvijas birojs, tiek atbalstīts ar Dentsu Aegis Network grupas augsti profesionālu un pilnu komunikācijas pakalpojumu kompetenču klāstu. Kompānijas izveidotais darbības modelis un pieejamie globālā tīkla zīmoli ļauj izveidot piemērotus specializētus, integrētus un vispusīgus risinājumus, kas atbilst visiem jaunās pasaules izaicinājumiem. Dentsu Aegis Network grupa ir viena no pasaules vadošajām mārketinga komunikāciju grupām, kuras ietvaros pakalpojumus sniedz mediju aģentūras Carat un Vizeum, vides risinājumu aģentūra Posterscope, radošā aģentūra Isobar un digitālā mārketinga aģentūra iProspect.

Papildus mediju aģentūras pakalpojumiem, Vizeum piedāvā arī digitālās komunikācijas apmācību programmu.

DAN Digitālā akadēmija ir starptautiskās komunikācijas grupas Dentsu Aegis Network digitālā mārketinga apmācību programma, kas nu pieejama arī Latvijā.  Digitālās akadēmijas mērķis ir sniegt zināšanas par to, kā turpmāk visefektīvāk izmantot digitālās platformas un to plašo potenciālu uzņēmuma komunikācijas un reklāmas kampaņās. Digitālās akadēmijas programma paredzēta ikvienam, kas darbojas mārketinga, sabiedrisko attiecību, komunikācijas un plašsaziņas līdzekļu nozarē un kuru atbildībā ir komunikāciju plānošana, realizācija vai sadarbība ar mediju un reklāmas aģentūrām — tātad visiem, kas vēlas uzlabot zināšanas par digitālo vidi, mediju attīstību, iespējām un efektīvu komunikācijas kampaņu realizāciju. Digitālās akadēmijas lektori ir gan Latvijas digitālo zināšanu profesionāļi, gan pieredzējuši aģentūru vadītāji no Lielbritānijas, Dānijas un Zviedrijas.

MŪSU KLIENTI

VEIDS, KĀDĀ STRĀDĀJAM

Vizeum: Connections that Count

Vietējs klients, strādājam kopš 2011. gada.

Starptautisks klients, strādājam kopš 2013. gada.

Vietējs klients, strādājam kopš 2013.gada.

Vietējs klients, strādājam kopš 2012. gada.

Starptautisks klients, strādājam kopš 2009. gada.

Baltijas klients, strādājam kopš 2009.gada.

Starptautisks klients, strādājam kopš 2014.gada.

Starptautisks klients, strādājam kopš 2009. gada.

Starptautisks klients, strādājam kopš 2016. gada.